KV Stolar u radionici M/Ž

Partners & Orka licencirana agencija za zapošljavanje i reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Slovenije koji za svoje potrebe raspisuje konkurs za zapošljavanje 4 izvršioca za radno mesto:
Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne.

Mesto rada: Slovenija (u blizini Novog mesta)

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
– minimum IV stepen obrazovanja
– drvna škola
– poželjno iskustvo minimum 5 godina na poslovima stolara

Opis posla:
– samostani rad na mašinama za obradu drveta
– samostalna obrada drveta i drvenih formi sa poznavanjem stručne dokumentacije i planova rada
– proizvodnja drvenih polu proizvoda za nameštaj uz podršku stručnog tima
– izrada nameštaja kancelarijskog i kućnog (kuhinje)

Poslodavac obezbeđuje:
– ugovor na godinu dana sa mogućnošću stalnog zaposlenja
– radnu i boravišnu dozvolu za kandidate
– lekarski pregled
– oprema za rad
– bezbednost i zdravlje na radu
– zarada od 1500e
– obezbeđen smeštaj
– novac za jedan obrok (malicu)
– radno vreme 8 sati, prekovremni rad dodatno plaćen
– minimum 1 slobodan dan nedeljno (mogućnost za 2 slobodna dana)

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona 060 3299934 ili telefona 011 2683486 ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu: [email protected]
Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.
Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.
Oglas aktuelan do popune!
Kontakt ime: PrtnersOrka
Cena: 1500€
Postavljen: 25.01.2024
Oglas je pogledan 372 puta
0
0
0
1

Kontakt PrtnersOrka: KV Stolar u radionici M/Ž

Komentari

Pravila

Oglas nije u skladu sa pravilima oglašavanja? Prijavite oglas