Radnik za rad u rasadniku M/Ž

Partners & Orka, agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske, za svoje potrebe i proširenje projekatata potražuje izvršioce posla na poziciji:

Mesto rada: Hrvatska

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

-Osnovna/srednja stručna sprema
-Mogućnost rada i bez radnog iskustva
-Timski rad i organizovanost

Opis posla:

-Sejanje, sadnja i pikiranje rasada
-Priprema robe za isporuku, čišćenje plastenika

Poslodavac obezbedjuje:

-Ugovor o radu na odredjeno vreme
-Izradu radne i boravišne dozvole za kandidate koji su NON-EU
-Obezbeđen smeštaj i topli obrok
-Plata u visini od 900e, uključujući radne subote (rad samo radnim danima, 700e)
-Mogućnost prekovremenog rada uz ostvarenje dodatne zarade
-Opremu za rad
-Bezebednost i zdravlje na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavanju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na email adresu: [email protected] ili pozvati na broj telefona 061 114 1360 (tel/viber/whatsapp), tel. 011/2683486.

Kandidati koji se prijave putem elektronese pošte saglasni su da se njihova podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji traže posao.
Kontakt ime: Partners&Orka
Telefon: 061 114 1360
Postavljen: 26.04.2024
Oglas je pogledan 95 puta
0
1
0
2

Kontakt Partners&Orka: Radnik za rad u rasadniku M/Ž

Komentari

Pravila

Oglas nije u skladu sa pravilima oglašavanja? Prijavite oglas