Prodavac u pekari za Nemacku

Za našeg klijenta u Ingolstadtu tražimo više prodavača u pekari m/ž
(potreban i 1 pekar u Denkendorfu)

Opis posla:
- optimalna prezentacija proizvoda
- orijentisanost ka kupcima/klijentima
- priprema kafe i toplih napitaka
- rad sa trgovačkom kasom (narudžbine, prodaja, razmena informacija)
- samostalna naručivanja dnevno potrebnih proizvoda
- odgovorno ophođenje sa kasom i pazarom

Preduslovi:
- EU drzavljanstvo
- dobro poznavanje nemačkog jezika (rad sa strankama, kolegama i kasom)
- odgovornost i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
- iskustvo u radu sa klijentima/gostima
- vozacka i auto (pozeljno) za prevoz na/s posla

Nudimo:
- Plata: 1.700-1750 € mesečno neto (porezna klasa 1)
- prema potrebi nudimo smještaj u 2-krevetnoj sobi u zajedničkom smještaju u okolini od 5-10 km od mesta rada. Naknada od 395 € se obračunava na plati.

Prijave na :
[email protected]
+381638048155

DUKA TEAM
Kontakt ime: Dule
Telefon: +381638048155
Lokacija: Vienna, Austria
Postavljen: 04.02.2024
Oglas je pogledan 163 puta
1
1
0
0

Kontakt Dule: Prodavac u pekari za Nemacku

Komentari

Pravila

Oglas nije u skladu sa pravilima oglašavanja? Prijavite oglas