1 pekar za Nemacku

Za našeg klijenta u 85095 Denkendorf-u tražimo 1 pekara (m/ž).
(u Ingolstadtu tražimo više prodavača u pekari)

Opis posla:
- proizvodnja pekarskih proizvoda
- rad prema higijenskim normama i propisanim standardima kvaliteta
- praćenje proizvodnih procesa i pecenja
- priprema testa i punjenja

Preduslovi :
- EU drzavljanstvo
- završena kurs za pekara ili srodna struka
- višegodišnje radno iskustvo u proizvodnji pekarskih proizvoda
- poznavanje higijenskih i sigurnosnih propisa
- vozacka i auto (pozeljno) za prevoz na/s posla
- nemacki jezik NIJE uslov

Nudimo:
Plata: 1.830 - 1900 € mesečno neto (porezna klasa 1).
Prema potrebi nudimo smještaj u 2-krevetnoj sobi u zajedničkom smeštaju u okolini od 20-25 km od mesta rada. Naknada od 395 € se obračunava na plati.

Prijave na :
[email protected]
+381638048155
viber wcp inbox...

DUKA TEAM
Kontakt ime: Dule
Telefon: +381638048155
Lokacija: Vienna, Austria
Postavljen: 04.02.2024
Oglas je pogledan 101 puta
0
0
0
1

Kontakt Dule: 1 pekar za Nemacku

Komentari

Pravila

Oglas nije u skladu sa pravilima oglašavanja? Prijavite oglas